Юрій Зінькевич

Персональний вебсайт

Вхід на сайт

Реєстрація

Фото з альбому

Юра Клаус!!
Опять кормим чаек
Алла біля лялькового театру
Смачний чупа-чупс
Алла на гірськолижному курорті Кітцштайнхорн

Про себе

Я народився в 1979 році в Києві. Виріс на лівому березі Києва, в Дніпровському районі. В дитинстві проводив багато часу в київській в/ч № 1 ПЗЗ (вагонній частині № 1 Південно-Західної залізниці), де працював мій батько. З тих часів у мене любов до залізниці.

Садок закінчив на рік раніше всіх, через що виникали різні проблеми. Наприклад, наймолодший в класі, відвідання воєнкомата не зі своїми однокласниками, до 10 класу один з найнижчих в класі и т.ін. А навчався я (зараз видам на гора фразу) в Київській спеціалізованій середній школі № 129 с поглибленим вивчення іноземнх мов (фууууух). Англійську мені втовкмачили надовго та серйозно. Навіть в моєму вузі так не те що не вчили, а навіть і не намагались. Мій вуз - це Національний університет харчових технологій (спеціальність - Автоматизоване управління технологічними процесами).

Зараз я працюю в компанії "Чиа. Одежда оптом". Компанія працює на ринку одягу досить давно, але перейшла в сферу оптового продажу одягу відносно недавно - у 2010 році. Можна сказати, що я також стояв у витоків створення цієї компанії. Сам мною було розроблено логотип та сайт компанії. Також зараз веду роботу стосовно розвитку, оптимізації та розкрутки сайту.

Раніше я працював в політичній партії "Наша Україна", ПП "БОН ТУР" (дуже рекомендую не звертатись, директор і його жінка дуже непорядні люди, залишились винні меня значні кошти невиплаченої зарплати), Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву, Державному комітеті молодіжної політики, спорту і туризму (який іноді перейменовували в міністерство), Міністерстві промисловості, на приватній телекомпанії "Заграва". Так що маю навики і в області ТБ.

Я одружений. Комусь - на жаль, комусь - на радість. Дружину мою звуть Алла. Вона не з Києва. А познайомились ми як і більшість - навчались разом в інституті. Також я маю сина Дмитра. Йому вже 18 р.

Моя мама народилась в Закарпатті, в м. Хуст, де ще до Другої світової війни була проголошена Карпатська українська народна республіка. Хуст - дуже гарне місто, розташоване в мальовничому місці. Моя дружина, потрапивши туди перший раз, сказала "Як в Чехії". Саме місто знаходиться в угловині - посеред долини розміром кілометрів так 10 на 15. В центрі міста стоїть Замкова гора. На її вершині розташований Хустський замок, вірніше його руїни. Замок бул зруйнований внаслідок удару блискавки в пороховий склад. Але є багато легенд, в яких описуються інші причини руйнації замку. В фотоальбомі є фотка мене та моєї дружини, зроблена в замку, с виглядом на місто. Хуст розташований на трьох річках: Тиса, Ріка та Хустець. Остання - маленька річечка, що протікає містом. Тиса та Ріка огортають місто з півдня та заходу відповідно, і в кілометрі від міста зливаються. В Тисі та Ріці можна купатись, а в деяких місцях навіть стрибати з мостів. Мое найулюбленіше місце - на Ріці, біля підвісного, або як називають в народі, Городиловського моста (нажаль, після повені 1999 року його знесло і ніхто його не відновлював). Місцевість чудова, течія не сильна, глибина макс. 3 метри. Як раз.. В Хусті у мене багато друзів. Ми з ними навіть телепрограму "DJ Dance" робили на студії "Карпати", котора належить батькові двох братів - моїх друзів. Я там був в якості ведучого.... Цікаво вийшло. Спеціалісти дивились і казали, що для програми, зліпленої за допомогою одного відика, однієї камери та допотопного 286-го комп'ютера, дуже навіть нічого.. Зате було дуже цікаво. Досвід згодився мені під час роботи на київській студії "Заграва".

Добре розбираюсь в комп'ютерній техніці та різних програмах. Люблю бродити в Інтернеті, по різним сайтам. Люблю слухати різноманітну музику. Мої улюблені групи і виконавці: Guano Apes, Metallica, Scooter, 2 Unlimited, Vengaboys, Sash!, Дискотека авария, Мумий тролль, Red Hot Chilli Peppers та багато інших. Дома у мене колекція из 50 касет та 30 дисків. Але зараз я їх майже не купую. Немає нагальної потреби. Вдома й на роботі весь час грає музика, викачана з Мережі, переписана з компактів. На даний момент моя колекція нараховує 1411 пісeнь.

Люблю автомобілі. У мого батька є свій - правда не ахти (ВАЗ-21093, в народі названий "дев'ятка"). Моя мрія- Volkswagen Golf. Машина - те що треба: комфортна, тиха, потужна, гарна в кінці-кінців...

Не палю. До речі, і не пробував. Із алкогольних напоїв люблю пиво, горілку з кумом, червоне домашнє вино (бажано Закарпатське), білое вино..

Мій улюблений актор - Брюс Уілліс. А актриси улюбленої немає. Улюблені футбольні клуби - "Мілан", "Динамо", "Ліверпуль"